Pobierz naszą aplikację festiwalową

Krąg Taneczny
by Smolna38

Krąg Taneczny Smolna to nocne serce FEST-a, promowane przez warszawski klub techno Smolna. Kręgi gościły headlinerów światowej sceny elektronicznej: DJ MELL G, Partiboi69, Secret Cinema, Nastia, Enrico Sangiuliano, Annette Gapstream i inni.

Astral
by Elysium Poland

To scena, która nie tylko zapewnia emocje muzyczne w klimatach psytrance z artystami takimi jak: Przybylski, Kola, Paul Thomas, CJ ART, Caiva, Sabu!, ale również oferuje niesamowite doznania wizualne, idealnie wpasowując się w klimat przestrzeni.

EDEN
by Wisłoujście

Dzienno-nocny krąg taneczny, grający najdłużej ze wszystkich scen, który rozpoczął i zakończył zeszłoroczną edycję festiwalu. Na Eden Stage można było usłyszeć zagraniczną i polską mieszankę House, Deephouse, Disco, Dark Disco, Italo, Oriental i Downtempo. Na scenie wystąpili rezydenci takich festiwali, jak m.in.: Burning Man, Garbicz Festival, berliński Katerblau czy Fusion. W tym gronie znaleźli się m.in.: GiGi, LuLu Malina, Eelke Kleijn, Catz’n Dogz, Furrier, SAS, Skatebard, David Vunk, Jan Oberlaender i wielu innych.

POSSESSION

Possession to francuski, techno-queerowy kolektyw DJ-ski, który organizuje imprezy na całym świecie. Po raz pierwszy w 2022r. projekt zagościł na FEST Festivalu reprezentując zdecydowanie mocne techno. Na Possession Stage wystąpili m.in.: Afem Syko, Charlie Sparks, Lucia Lu, Raven, Sara Landry, Vanille i inni.