Eden

Ten rajski ogród nie bez powodu jest sygnowany nazwą festiwalu Wisłoujście, który słynie z eklektycznego miksu elektroniki wypełniającego zjawiskową przestrzeń gdańskiej twierdzy i okalającej ją natury. Grający za dnia i w nocy od środy do niedzieli EDEN przyciąga miksem house’u, orientalnych dźwięków, downtempo, deep house i disco. Tutaj praktykujemy aktywny wypoczynek.

Smolna

Warszawski klub SMOLNA to już światowa marka na scenie techno. A nazwany tak samo Krąg Taneczny na czas trwania FEST Festivalu zamienia się w jego filię – świątynię współczesnego techno, w której najlepsze nagłośnienie oraz imponująca oprawa świetlna pomogą dosięgnąć absolutu.

Astral

Otwieramy portal, który prowadzi wprost do kosmosu. ASTRAL to imperium nowoczesnego trance’u, w którym będą królować imponujące dekoracje oraz muzyka, która wystrzeli wszystkich na orbitę. Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno.

Dark

W 2022 r. jeden z Kręgów oddaliśmy we władanie paryskiego Possession. Mimo zawieszenia działalności przez kolektyw, kontynuujemy eksplorację świata hard techno w industrialnej odsłonie. DARK to także projekt kuratorski, w którym uznane marki będą przejmować tę przestrzeń na jeden wieczór, by pokazać swoją wizję undergroundowego clubbingu.

Newsletter