Camping

Nie traktujemy campingu na FEST Festivalu jako zwykłego pola namiotowego. Dokładamy wszelkich starań, żeby było atrakcją samą w sobie – miejscem wypoczynku, ale także epicentrum zabawy i integralną częścią festiwalowego doświadczenia. To idealna przestrzeń dla grup przyjaciół i znajomych, ale każdy, kto pojawi się w pojedynkę z pewnością nawiąże nowe znajomości. Wszystkie osoby posiadające karnety 4-dniowe zachęcamy także do jak najwcześniejszego przyjazdu – pole będzie otwarte już od wtorku 8 sierpnia i właśnie wtedy odbędzie się specjalnie DJ-skie WELCOME PARTY!

Aby wejść na camping konieczne jest wykupienie CAMPING PASS, który przy rezerwacji należy skojarzyć z konkretnym karnetem 4-dniowym lub weekendowym. Po zameldowaniu się, na miejscu możecie rozłożyć swój namiot. Jeśli go nie posiadacie, nie musicie też kupować go specjalnie na tę okazję. Oferujemy bowiem opcję RENTAL, czyli wypożyczenie pakietu zawierającego samorozkladający się namiot, materac dmuchany oraz śpiwór. Zwrotna kaucja za taki komplet wynosi 400 PLN. Po oddaniu materaca i złożonego namiotu, śpiwór możecie zatrzymać na przyszłość! Pamiętajcie, że liczba pakietów jest ograniczona i trzeba je wykupić wcześniej za pośrednictwem naszej strony. Przypominamy też o możliwości przyjazdu kamperem. Aby móc wjechać nim na teren, niezbędne jest wykupienie przepustki CAMPER PASS. Każda osoba chcąca wjechać pojazdem tego typu na pole musi posiadać CAMPING PASS.

Pole posiada dobrze funkcjonujące zaplecze sanitarne w postaci dużej ilości kabin prysznicowych, umywalek z dostępem do wody oraz toalet. Zachęcamy oczywiście do kontaktu z naturą i ze sobą nawzajem, ale nie musicie się też martwić o stan baterii swoich telefonów. Do waszej dyspozycji oddajemy stanowiska do ładowania rozmaitych sprzętów elektronicznych. Materace dmuchane można napełnić na specjalnych stacjach i zaoszczędzić w ten sposób sporo siły w płucach – przyda się na pewno do śpiewania w czasie koncertów. I zapewne najważniejsze: camping posiada także własną strefę gastronomiczną, więc każdy będzie mógł zaspokoić głód nie opuszczając pola namiotowego. Na terenie będzie też działał sklep, w którym zaopatrzycie się w najpotrzebniejsze produkty spożywcze i artykuły użytku codziennego. Przy wchodzeniu na pole można je wnieść w ograniczonej ilości, ale u nas nabędziecie je po regularnych, sklepowych cenach.

Newsletter