FEST Sąsiedzi

Cieszymy się, że domem FEST Festivalu jest zjawiskowy Park Śląski. Co roku robimy wszystko, żeby wydarzenie to dostarczało radości wszystkim.  Bardzo doceniamy wszystkie głosy i sugestie dotyczące organizacji oraz przebiegu naszego wydarzenia i dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych sąsiadów – mieszkańców osiedli sąsiadujących z Parkiem Śląskim. W tym miejscu będą się pojawiały wszystkie najważniejsze, z punktu widzenia lokalnej społeczności, informacje. Prosimy o zapoznanie się z nimi:

Dostępność Parku Śląskiego

Robimy wszystko, by maksymalnie skrócić okres, w którym zamknięte są kluczowe strefy Parku Śląskiego. W tym roku utrudnienia będą trwały pomiędzy 7 a 14 sierpnia, kiedy odbywa się festiwal oraz montaż i demontaż głównych elementów infrastruktury wydarzenia.

Tym samym wydłużamy czas, w którym możliwe jest swobodne poruszanie się głównymi arteriami Parku Śląskiego, Aleją Główną oraz Promenadą Generała Jerzego Ziętka, a także innymi kluczowe alejami Parku. Zadbamy również o odpowiednie oznakowanie parku, wskazujące alternatywne drogi dojścia do jego atrakcji, takich jak ZOO czy Planetarium.

Dodatkowo, w każdej części Parku przewidzieliśmy stanowiska Wolontariuszy, którzy udzielą niezbędnych informacji, wskażą kierunek lub w razie potrzeby pomogą przedostać się do wybranego punktu. W trakcie trwania FEST Festivalu funkcjonuje całodobowa infolinia dostępna pod numerem +48 22 39 06 308. Nasi wolontariusze udzielą odpowiednich informacji i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Najważniejsze: Zapraszamy!

Dla wszystkich mieszkańców dzielnic sąsiadujących z Parkiem Śląskim, którzy chcieliby dołączyć do wydarzenia, przygotowaliśmy 4-dniowe karnety na FEST Festival w bardzo atrakcyjnej cenie – 499 zł!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza. Promocja trwa tylko do 3.08!

Newsletter